Produkto specialistas, dokumentacijos rengėjas

Darbo pobūdis

  • Vertimas iš rusų į lietuvių kalbą
  • Vertimų pagrindas – programinės įrangos ir jos techninės dokumentacijos vertimas bei rengimas.

Reikalavimai

  • Puikios lietuvių ir rusų kalbos žinios
  • Informacinių technologijų srities terminijos išmanymas
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas/-ė)
  • Geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai
  • Kruopštumas, atidumas, greita orientacija, imlumas, atsakingas požiūris į darbą

Privalumai

  • Patirtis vertimų srityje
  • Patirtis rašant techninę dokumentaciją
1C:Enterprise platformos programuotojas

  • Verslo valdymo sistemų programavimas pagal techninius aprašymus
  • Verslo valdymo sistemų optimizavimas pagal vartotojų poreikius ir sutartas procedūras
  • Suprogramuotų užduočių testavimas

  • Išsilavinimas informacinių technologijų srityje
  • Rusų kalba (pažengusio vartotojo lygiu)
  • Darbo patirtis: SQL duomenų bazės, Visual Basic
  • 1C:Enterprise platformos žinios
  • Patirtis programuojant finansines ir verslo valdymo sistemas
  • Noras tobulėti, gebėjimas priimti sprendimus, darbas komandoje, orientacija į rezultatą

Privalumai

  • Anglų kalba (pažengusio vartotojo lygiu)
  • Vairuotojo pažymėjimas
Verslo valdymo sistemų konsultantas – diegėjas

  • Verslo valdymo sistemų diegimas, konsultavimas, klientų poreikių analizė

  • Išsilavinimas informacinių technologijų srityje (gali būti paskutinių kursų studentas)
  • Iniciatyvumas, sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai

Privalumai

  • MSSQL žinios
  • Panašaus darbo patirtis
  • Buhalterinės apskaitos žinojimas